Konference IAEC Heimsteten 23.4.2006

Dne 23.4.2006 se konala v německém městečku Heimsteten nedaleko od Mnichova konference IAEC - Inline Alpine Europa Cup. Za Českou republiku se jí zúčastnil  ing.Martin Kudělásek, dosavadní zástupce CILA při IAEC. Konference zhodnotila minulý ročník poháru IAEC - zprávu přednesl koordinátor IAEC pan Sigi Zistler.

Zpráva velmi pozitivně hodnotila mimo jiné i vstup CILA do pořádání závodů IAEC a velmi vysokou sportovní i organizační úroveň závodu evropského poháru uspořádaného v Mostě. Dále byly projednány další body programu zabývající se problematikou sponzoringu, otázkou technických delegátů IAEC a byly vyslechnuty zprávy o připravenosti jednotlivých pořadatelů závodů pro sezónu 2006. Dále byl zpřesněn Reglement IAEC (viz. www.Inline-alpin-europacup.de)

Konference IAEC rozhodla přizvat na svá další jednání nové potenciální členy - Rusko a Lotyšsko, prozatím bez volebních hlasů. Zájem projevilo i Turecko.

Byl zvolen nový organizační výbor IAEC na období 2006-2008 a také potvrzen mezinárodní výbor IAEC, kde delegují své zástupce jednotlivé členské státyIAEC.

Hlavní činovníci výboru IAEC na období 2006-2008 :

President IAEC  Renate Fabi (Itálie)

Koordinátor IAEC Sigi Zistler (Německo)

Sekretář IAEC  Dagmar Spitz (Německo)

Zástupci závodníků Stefano Belingheri (Itálie), Raphaela Schrader (Německo)

Mezinárodní výbor IAEC:

Německo DRIV  -> Deutche Rollsport und Inline Verband  Egbert Scholtes

Německo DSV -> Deutche Ski Verband   Kurt Herschmann

Rakousko ÖRSV -> Osterreichische Rollsportverband   Wolfgang Tochterle

Itálie  FIHP -> Federazione Italiana Hockey e Pattinaggio    Alessandro Mocellin

Švýcarsko SISSL -> Swiss Inline Street Slalom    Markus Blättler

Česká republika CILA -> Czech InLine Alpine   Martin Kudelasek