Letní soustředění na Jižní Moravě

Seznamovací fáze proběhla na výbornou. Na začátku společné akce týmy jednotlivě představily své členy, došlo k „prolomení ledů“ a nastolení přátelské atmosféry. Děti dostaly připravený AT-CZ slovníček, aby se seznámily se základními slovíčky a výrazy.
V rámci soustředění probíhala letní lyžařská příprava, suché tréninky, pohybové aktivity i různé soutěže jako forma průpravy na nadcházející zimní sezónu. Mezi trenéry došlo k výměně zkušeností v oblasti metodiky. Předali si rovněž zkušenosti v oblasti vedení tréninků a organizace závodů doplněné  konkrétními ukázkami v rámci pohybových aktivit, letní lyžařské průpravy a suchých tréninků. V rámci této akce proběhl také závod v suchém slalomu, kdy měly děti možnost zdokonalit svou techniku a vyzkoušet si principy slalomu na zelené louce. První společná aktivita měla mezi oběma partnery velký úspěch, po celou dobu akce panovala skvělá atmosféra. Trenéři vzájemně získali nové poznatky, zkušenosti a osvojili si nové postupy. Děti zlepšily svoji sportovní průpravu a jazykové znalosti.
Oba týmy se společně těší na další aktivitu, která proběhne již v zimě.

Oficiální tisková správa pořádané akce ke stažení zde

Fotky ze závodu JMLP v suchém slalomu v Němčičkách pořádané naším klubem.

Výsledky závodů.